Санаторій "Березовий Гай"
спеціалізується на лікуванні цукрового діабету

Санаторій «Березовий Гай» - має чотири корпуси: два з яких з'єднані з лікувальним корпусом і їдальнею і два стоять окремо. Корпуси санаторію дуже зручно розташовані по відношенню один до одного і до інфраструктури всього курорту «Миргород» в цілому. Територія між корпусами санаторію засаджена деревами змішаних порід і утворює прекрасну паркову зону зі свіжим оздоровлюючим мікрокліматом. Поруч знаходяться централізований бювет, грязелікарня, водолікарня і курортний Палац Культури.

Лікування в санаторії "Березовий Гай"

Основним профільним відділенням санаторію «Березовий Гай», як і всіх чотирьох санаторіїв курорту «Миргород», є лікування шлунково-кишкових захворювань, а також в ньому діють два реабілітаційні відділення з лікування цукрового діабету та захворювань щитовидної залози. «Березовий Гай» є національним лідером в лікуванні цукрового діабету в Україну, і отримав свою відомість і популярність не тільки в нашій країні, але і в Росії, країнах СНД і далекому зарубіжжі.

Лікування цукрового діабету в санаторії "Березовий Гай" першого й другого типу, легкої та середньої тяжкості, а також тяжкого ступеня в стані компенсації або субкомпенсації, за умови відсутності проявів кетоацидозу та гіпоглікемічних станів пацієнта.

Для хворих на цукровий діабет застосовуються сучасні медичні методики спрямовані на реабілітацію та запобігання ускладнень й поліпшення загального стану й здоров'я пацієнтів. Реальні успішні результати досягаються завдяки співпраці з НДІ ендокринології та обміну речовин імені Комісаренка та німецькими клініками і ендокринологами. У санаторії були суттєво переглянуті підходи до лікування цукрового діабету, зокрема це торкнулося не тільки методик лікування, а й істотних змін у ставленні пацієнтів до діабету і його лікування.«Березовий Гай» є санаторієм національного рівня з лікування цукрового діабету, завдяки об'єднанню сучасних методів лікування і світових технологій, наукових розробок німецьких та українських фахівців, впровадженню унікальної програми «Школа життя з діабетом». На сьогоднішній день санаторій «Березовий Гай» визнаний німецькими партнерами єдиним в Європі, за укомплектованості сучасним обладнанням і ефективними методиками.

Реабілітація пацієнтів із захворюванням щитовидної залози проходить при діагнозі післяопераційного гіпотиреозу легкого та середнього ступеня тяжкості, у разі медикаментозної компенсації, також показано при субклінічному гіпотиреозі як наслідок нестачі йоду в організмі.

Повернутися назад
Беерезовий Гай - лікування цукрового діабету, шлунку, кишковика

Профільне відділення:

Лікування шлунково-кишкових захворювань та органів травлення зі зниженою, нормальною й незначно підвищеною кислотністю шлунку.

Реабілітаційне відділення:

  • Реабілітація пацієнтів із захворюванням на цукровий діабет
  • Реабілітація пацієнтів із захворюванням щитовидної залози

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»