Санаторій "Хорол"
один з чотирьох санаторіїв курорту "Миргород"

На територію санаторію «Хорол» ви потрапляєте одразу з центрального входу в арку курорту «Миргород» йдучи по центральній алеї під гіллястими каштанами. Санаторій «Хорол» вміщує три комфортабельних спальних корпуси, що стоять один від одного на відстані 100-200 м. Особливістю розташування корпусів санаторію «Хорол» є: три спальні корпуси що окремо стоять по відношенню до лікувального корпусу і їдальні.

Лікування в санаторії "Хорол"

Санаторій "Хорол"має власне ванне відділення. До послуг відпочиваючих широкий вибір лікувальних ванн, душів, відділення кишкових промивань, торфо-грязе-лікування, широкий спектр апаратної фізіотерапії, електролікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова і мікрохвильова терапія та інші види фізпроцедур, лікувальні масажі, інгаляції синглетним киснем і настоями лікарських трав, фітотерапія, літній відкритий басейн для малюків, кріосауна, солярій, сауна. Все це не тільки відновить ваше здоров'я, але і дасть хороший заряд краси і молодості. У санаторії ви можете скористатися оздоровленням органів дихання в кабінеті спелеотерапії - спеціалізоване приміщення в якому мікроклімат і умови максимально наближені до природних солотвинських соляних шахт. Спеліотерапія показана при захворюваннях бронхо-легеневої системи, при ішемічній хворобі серця, гіпертонії, вегето-судинної дистонії, неврозах, захворюваннях шкіри.

Санаторій «Хорол» має власний автоматичний бювет мінеральної води, кабінети лікування озокеритом, центр механотерапії в якому для лікування відпочиваючих надані велотренажери, велоергометри, фітнес-центр «Кеттлер», сучасний зал лікувальної фізкультури, оснащений дошкою Євмінова і безліч інших спортивних снарядів і тренажерів, які дають позитивні терапевтичні результати при лікуванні остеохондрозу, артрозу, сколіозу, порушеннях постави.

Санаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості найновіших методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Тут успішно лікують захворювання шлунка, кишечника, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Для батьків з дітьми створені всі умови для комфортного сімейного оздоровлення та відпочинку. Турботу про дітей, під час проходження процедур батьками, беруть на себе кваліфіковані вихователі в добре обладнаній ігровій кімнаті.

Повернутися назад
санаторий Хорол

Профільне відділення:

Лікування захворювань органів травлення шлунково-кишкових захворювань зі зниженою, нормальною і незначно підвищеною кислотністю, захворювання печінки

Реабілітаційне відділення:

  • Для вагітних з терміном від 12 до 32 тижнів
  • Для пацієнтів з патологією жіночих статевих органів

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»