Діагностика і лікування печінки
в санаторіях курортного комплексу «Миргород»

лікування та діагностика печінки в Миргороді

Лікуванню та діагностиці захворювань печінки в санаторно- курортному комплексі «Миргород» приділяється особлива увага, як життєво важливого органу. Печінка - найбільший непарний орган, її вага у здорової людини може досягати 1,5 кг. Вона розташовується праворуч у верхній частині живота, в нормі не виступаючи з під реберної дуги, і відокремлюється від легень діафрагмою. Печінка має своє унікальне подвійне кровопостачання. Як і інші органи, печінка забезпечується свіжою артеріальною кров'ю від серця, що покриває її потреби в кисні і поживних речовинах. Але особливо важливою є воротна вена, яка впадає в печінку. Воротна вена збирає насичену поживними речовинами кров, відтікає від шлунка для аналізу і переробки, до того як вона потрапить до інших органів.

Безумовно найкраще лікування - це профілактика захворювань! Проходження курсу відновлюючого лікування печінки в санаторіях курортного комплексу «Миргород» є доброю профілактикою хвороб
не тільки печінки, але і всього організму в цілому

Функції та завдання здорової печінки

Печінка є сильним фільтром, який проціджує всі речовини, одержувані при всмоктуванні в кишечнику, перед тим як вони розподіляться в організмі. Печінка має не тільки два "припливу", а й два "відтоку". По одному - вся кров, яка пройшла через печінку, знову повертається в загальний кровотік, а по іншому (жовчному протоку) - жовч відводиться в дванадцятипалу кишку.

Печінка є великою хімічною фабрикою в нашому організмі, на якій синтезується величезна кількість речовин. Печінка виконує функцію по накопиченню, перетворенню, знешкодженню, дезактивації і виведенню своїх власних і чужих організму речовин. Тому вчені називають її "найбільшим органом синтезу у людини".З численної сировини печінка синтезує необхідні для життя гормони, білки, жирові або вуглеводні сполуки. Вихідні матеріали печінка отримує з їжі, а частина поставляється кишковою флорою.

Знезаражуюча здатність печінки

Печінка усуває відходи і отрути, які постійно утворюються в результаті обміну речовин або надходять ззовні. Вона може нейтралізувати хімічним шляхом отруйні речовини що надійшли або утворилися в організмі, розщеплюючи їх до нешкідливих фрагментів або приєднуючи до власних хімічних сполук. Таким чином фрагменти або сполуки можуть бути виведені через кишечник. Особливо шкідливі для організму отрути печінка може знешкоджувати відразу, для складних отрут, таких наприклад як алкоголь, їй потрібно часу більше, протягом якого печінка має підготувати все необхідне для виведення його з організму.

Переварювання жирів

Печінка відіграє дуже важливу роль у травленні, зокрема в розщепленні жирів. Віднайдені печінкою кінцеві продукти обміну речовин виводяться разом з жовчю в кишечник. Жовч по жовчних протоках збирається в жовчному міхурі, там концентрується і направляється в кишечник. Вміщені в жовчі жовчні кислоти значно полегшують перетравлення жирів.

Накопичувальні властивості печінки

Печінка є накопичувальним органом для вітамінів і численних корисних речовин, таких як залізо і багата енергією речовина глікоген. У здорових людей кількість глікогену становить близько 6% ваги печінки і може при великих енергетичних витратах дуже швидко перетворюватися на енергоносій - глюкозу. Так як при захворюваннях печінки здатність до утворення глікогену часто обмежена, замість нього відкладається жир, що веде до утворення жирової дистрофії печінки. Завдяки губчатій будові здорова печінка може, тимчасово поглинати велику кількість крові, наприклад, щоб зняти навантаження з серця. Нарешті, печінка може приймати участь в кровотворенні і є важливою складовою частиною захисної системи людини.

Повернутися назад

Захворюванню печінки
сприяють негативні чинники.

Збільшенню захворювань печінки сприяє безліч негативних чинників. До таких належать погана екологія, вживання алкоголю, переїдання і неправильне харчування, цукровий діабет, а також деякі токсичні для печінки медикаменти. Більше 50% всіх встановлених лікарями жирових змін печінки обумовлені вживанням алкоголю: між зростаючим споживанням алкогольних напоїв і смертністю від цирозу печінки існує прямий взаємозв'язок.

Вберегтися від серйозних уражень печінки допомагає відмова від алкоголю, обережність з медикаментами, промисловими речовинами - токсичними для печінки. Захворювання печінки та супутні захворювання, такі як цукровий діабет, подагру або порушення жирового обміну, обов'язково лікувати правильно і оптимально під наглядом вашого лікаря одного із санаторіїв Миргорода.

При захворюваннях печінки часто з'являється нестача в мікроелементах (наприклад, цинк) і вітамінів. Тому призначені лікарем санаторію вітамінні препарати з додаванням мінеральних речовин повинні регулярно прийматися в комплексі з мінеральною миргородської водою.

Печінкові клітини, під час відновлення знову знаходять свою захисну функцію. Обмін речовин нормалізується. Клітка дихає. Пов'язані з мембранами ферменти активуються і печінка отримує більше енергії, щоб швидше і легше відновлюватися.

Щиро бажаємо вам відновлення здоров'я всього вашого організму і здоров'я печінки зокрема. Медичні працівники санаторного комплексу «Миргород» зроблять зі свого боку все необхідне щоб ви знову набули здоров'я, бадьорість і життєву радість.

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Ознайомитися

з фото категорій номерів для
подальшого замовлення путівки
подивитися фото номерів

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»