Мануальний масаж
і мануальна терапія

мануальний масаж

Мануальний масаж і мануальна терапія є невід'ємною частиною лікування в санаторіях курорту Миргород. Санаторії курортного комплексу «Миргород» придбали неймовірну популярність серед відпочиваючих, адже для оздоровлення пацієнтів застосовується в комплексі з лікуванням мінеральною водою і торфогрязями лікувальні масажі. При мануальному масажі відбувається рефлекторний і механічний вплив на органи і тканини організму, що викликає роздратування в шкірі, які передаються в головний мозок через нервові закінчення і як відповідь в органах і тканинах відбуваються позитивні зміни, відновлюється порушена діяльність органів та їх взаємодія.

Мануальна терапія - це система ручних прийомів, спрямованих на ліквідацію патологічних проявів хвороби та їх своєчасну корекцію. Патологічні прояви можуть бути викликані змінами в суглобах, м'язовому апараті, хребті і зв'язковому апараті

Існує кілька видів мануального масажу

Вибір певного виду масажу залежить від індивідуальних особливостей організму і від конкретної проблеми у пацієнта. В більшості випадків використовується масаж: косметичний, іспанський масаж, антицелюлітний, вакуумно-роликовий, масаж волосистої частини голови, лікувальний, гігієнічний, моделюючий масаж за ексклюзивною французькою методикою, пластичний. В санаторіях комплексу «Миргород» мануальний масаж використовується як комплексний метод, що поєднує в собі і масаж і мануальну терапію.

При застосуванні мануального масажу в організмі відбуваються помітні поліпшення з боку всіх органів і систем: поліпшується робота сальних залоз, знижується артеріальний тиск, проходить втома, підвищується витривалість організму, поліпшується крово-і лімфообіг, нормалізується психо-емоційний стан, підвищується шкірно-м'язовий тонус, поліпшується живлення шкіри і стан її придатків (нігтів і волосся), знижуються больові симптоми, поліпшується функціональний стан організму, зменшується лущення шкіри, шкіра починає звільнятися від накопичених ороговілих клітин.


Повернутися назад

Мануальна терапія
дуже схожа на масаж

Мануальна терапія відрізняється лише тим, що даний метод лікування використовується тільки строго направлено і в ньому дозують силу натискання.Сеанс при мануальної терапії проводиться один раз на два – чотири дні для того,щоб досягнутий результат при лікуванні зміг встановитися. Сама процедура триватиме близько п’ятдесяти хвилин, а перші результати помітні вже після першої процедури.

Основою мануальної терапії є прямий і опосередкований вплив на хвору частину тіла, відновлення навколишніх тканин і розслаблення м'язів. У загальну мануальну терапію входять чотири розділи: артрит-вертребральний, шкірно-підшкірно-міофасціальний, вісцеральний, краніо - сакральний. Існує два види терапії: мануальна терапія хребта і суглобів і краниальная остеопатія. За допомогою мануальної терапії хребта і суглобів лікують болі в спині, а за допомогою краніальної остеопатії - головні болі, викликані зміщенням кісток черепа.

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Ознайомитися

з фото категорій номерів для
подальшого замовлення путівки
подивитися фото номерів

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»