Миргородська мінеральна
належить до хлоридно-натрієвих мінеральних вод

Миргородська мінеральна вода містить безліч мікроелементів прозора, солонувата на смак, без запаху. У її складі знаходяться Натрій, Калій, Кальцій, Магній, Сульфат, Гідрокарбонат, Залізо, Фтор, Бром, Йод, гідрофосфат, Кремнієва і Метаборна кислоти. Також вона містить органічні речовини, карбонові кислоти, вуглеводи типу мальтози і сахарози, аміносполуки типу цистеїну.

Особливу лікувальну цінність при лікуванні шлунка представляють гідрокарбонатні іони (НСО3), завдяки яким макро- і мікроелементи що знаходяться в миргородській воді краще засвоюються організмом, посилюючи, таким чином оздоровчий ефект.

Крім того, бікарбонати, потрапляючи в шлунок, реагують з шлунковим соком і виділяють вуглекислоту, що стимулює секреторну діяльність шлунка, надаючи оздоровче і лікувальний вплив при зниженій секреторній функції шлунка.

Лікувальний ефект іонів хлору при захворюваннях органів травлення обумовлений тим, що іони хлору є вихідним матеріалом для утворення хлористоводневої кислоти шлункового соку, вони стимулюють секреторну і моторну функції шлунка, жовчовиділення, панкреатичну секрецію, видільну функцію нирок. Хлоридна Миргородська вода показана при гастритах зі зниженою секреторною функцією шлунка, ентероколіті, коліті, холециститі, цукровому діабеті, панкреатиті.

Іони натрію відіграють величезну роль у водному обміні організму підсилюють секреторну функцію органів травлення, перистальтику кишечника, сприяють жовчоутворенню і жовчовиділенню.

Іонам кальцію властива протизапальна, протиспазматична, в'яжуча і зневоднююча дія, вони активізують ряд ферментів, знижують проникність клітинних мембран за рахунок їх ущільнення, оберігають створення ексудату, кальцій підвищує видільну функцію нирок.

Іони магнію всмоктуючись у верхній частині тонкої кишки потрапляють в печінку знижуючи рівень холестерину в жовчі і крові, мають жовчогінну та спазмолітичну дію.

Магній, відкладаючись в м'язах, активізує анаеробний обмін вуглеводів, підсилює вплив ферментів підшлункової залози, знижує збудження центральної нервової системи

Кремнієвій кислоті властиво в'яжуча, абсорбційна та протизапальна дія.

Мікроелементи: мідь, йод, бром, фтор, що містить Миргородська мінеральна ,відіграють важливу роль у життєдіяльності організму, бо вони входять до складу багатьох ферментів, вітамінів і гормонів.

Повернутися назад

Лікувальна дія
миргородської мінеральної води

Миргородська мінеральна вода надає складний фізико-хімічний лікувальний вплив на органи травлення, прийнята всередину вона викликає позитивний лікувальний ефект при лікуванні цукрового діабету, захворюваннях шлунка, гастриті, коліті, ентероколіті, захворюваннях кишечника, дискінезії, хворобах печінки.

Її складові частини спочатку діють на інтерорецептори органів травлення, а всмоктуючись у кров, впливають на рецептори судин і поширюються по всьому організму.

Науково доведено, що кора головного мозку бере участь у механізмі дії мінеральної води. Сильний лікувальний вплив Миргородська мінеральна робить на гормональну систему, так вжита за 30 хв. до їжі вона стимулює секреторну функцію шлункових залоз за рахунок підвищення виділення гормону - гастрину.

Аніони і катіони мінеральної води діють на водносольовий, білковий, вуглеводний, жировий і пігментний обмін, на кислотно-основний стан, що є сильним оздоровчим фактором при лікуванні цукрового діабету, захворювань шлунка, печінки, кишечника, підшлункової залози.

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»