Санаторій "Миргород"
є одним з чотирьох санаторіїв санаторного комплексу

Санаторій «Миргород» складається з комфортабельного семиповерхового та приєднаним до нього двоповерхового будинку. У семиповерховому будинку розташовані номери різної категорії для відпочиваючих і кабінети лікарів-терапевтів на кожному поверсі. У будівлі є сучасний великий ліфт, тому пересування між поверхами не доставить вам ніяких труднощів. У спальному корпусі можна вибрати номер за своїм бажанням від місця в двомісному стандартному номері на двох, до чотирикімнатного чотиримісного «Люкса» підвищеного комфорту. Всі номери дбайливо доглянуті, прибирання проводять в них щодня, у тому числі, при необхідності, в той же день проведуть ремонт ненавмисно ким то зламаними дверима шафи, або усунуть протікання в крані, словом все спрямовано на те, щоб ні що не затьмарило вашого відпочинку. У двоповерховому приєднаному будинку розташовані маніпуляційні, рентген, процедурні кабінети, кабінети спеціалізованих лікарів, а на другому поверсі знаходиться просторий затишний зал їдальні санаторію «Миргород». Обидві будівлі з'єднані одноповерховим переходом, в якому розташована реєстратура.

Лікування в санаторії "Миргород"

Основна - профільна спеціалізація санаторію «Миргород» - лікування функціональних захворювань шлунку, кишечника. Разом з тим в «Миргороді» є реабілітаційні відділення з лікування захворювань органів дихання, сечостатевої системи та пацієнтів що перенесли інсульт. У реабілітаційних відділеннях «Миргород» пацієнти мають все необхідне для діагностики та лікування урологічних та гінекологічних захворювань, під наглядом професійних фахівців. Ви зможете скористатися оздоровчими можливостями сучасного, а іноді й унікального для України обладнання провідних світових виробників серед яких апарати Інтромаг, Інтраст, ультразвукове обладнання, один з найбільш ефективних засобів лікування статевих розладів і імпотенції фотонно-магнітний апарат Коробова, а також цістоуретроскопія і унікальний за своїми можливостям магніто-лазерної терапії при урологічних та гінекологічних захворюваннях апаратно-програмний комплекс Андро-Гін.

У санаторії «Миргород» функціонують кабінети аромотерапії (хвойне і ялицеве масло, композиції ефірних масел), ультразвуковий доплеографії судин головного мозку, кабінет гірудотерапії (лікування п'явками), пневмопресингу, численні фізпроцедури, кабінети апаратної фізіотерапії. Пацієнтам призначається сегментарний масаж, лікувальні мікроклізми та промивання кишечника, інстиляції сечового міхура, медикаментозне лікування невідкладних станів. У санаторії працює кабінет оротерапія "гірське повітря" - ефективна методика оздоровлення після перенесеного інсульту, інфаркту, при захворюваннях внутрішніх органів, післяопераційних станів, вроджених патологіях.

Повернутися назад
санаторій Миргород

Профільне відділення:

Лікування захворювань органів травлення шлунково-кишкових захворювань зі зниженою, нормальною і незначно підвищеною кислотністю.

Реабілітаційне відділення:

  • Для пацієнтів з неспецифічними захворюваннями органів дихання
  • Реабілітація пацієнтів із захворюваннями органів сечостатевої системи
  • Реабілітація пацієнтів з цереброваскулярною патологією

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»