Санаторій "Полтава"
є одним з чотирьох санаторіїв санаторного комплексу

Санаторій «Полтава» розташований на правобережній стороні території курорту, яку ділить річка «Хорол» на дві частини і максимально наближається до спального корпусу санаторію. Між річкою і тильною стороною спального корпусу санаторію насаджені дерева змішаних порід і чагарники, лицьова сторона виходить на хвойні насадження з сосен і ялин. Це створює свій неповторний колорит і мікроклімат в районі території санаторію «Полтава» Сам санаторій складається зі спального семиповерхового будинку, з одного боку, яке переходить в лікувальну частину, а з іншого - в простору їдальню. Санаторій «Полтава» має свій кіноконцертний зал на 500 осіб, тренажерний зал, обладнаний сучасними силовими і лікувальними тренажерами, зали лікувальної фізкультури в яких кваліфіковані інструктори проводять окремі заняття для пацієнтів з гастроентерологічними захворюваннями і захворюваннями опорно-рухового апарату. Санаторій має фізіотерапевтичні кабінети, обладнані сучасною медичною апаратурою, в яких щодня проходять сотні процедур.

Лікування в санаторії "Полтава"

Санаторій «Полтава» має своє профільне відділення з лікування хронічних захворювань шлунка, кишечника. Разом з цим в санаторії є реабілітаційні відділення по реабілітації пацієнтів, які перенесли оперативне втручання на серці та судинах, відділення для пацієнтів після гострого інфаркту міокарда та нестабільної стенокардії, відділення по відновленню здоров'я пацієнтів, які перенесли операції на шлунку і видалення жовчного міхура, відділення для пацієнтів з гіпертонією, відділення з лікування захворювань опорно-рухового апарату, відділення корекції (зниження) ваги тіла.

У відділеннях санаторію Полтава проводиться ефективна реабілітація на всіх етапах розвитку серцево-судинної патології від гіпертонічної хвороби до реабілітації після інфарктів міокарда та нестабільної стенокардії та відновлення після оперативних втручань на серці та судинах. Фахівці санаторію «Полтава» активно співпрацюють з Національним науковим центром кардіології імені академіка М.Д.Стражеска Академії медичних наук України та з Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. Н. М. Амосова АМН України.

Реабілітація пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату в санаторії Полтава відновлення обміну речовин, забезпечення організму мікро- та макро-елементами (мінеральна вода, лікувальна грязь, збалансоване дієтичне харчування), та відновлення функціонування хребта і рухливості суглобів. Для цього в індивідуальному порядку підбираєтся комплекс лікувальної гімнастики, при необхідності буде призначено пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» в лікувальному басейні, сухе активне вилучення з вібромасажем і локальним механічним впливом на відділи хребта на сучасному тракционному ліжку. Відновлення функцій хребта і суглобів на апараті «Реко-Алтер», процедури пневмопресингу, ударно-хвильової, магніто і кріотерапії. Також в санаторії «Полтава» розроблена програма корекції ваги, з трьома різними комплексами.

Повернутися назад
санаторий Полтава

Профільне відділення:

Лікування захворювань органів травлення шлунково-кишкових захворювань зі зниженою, нормальною і незначно підвищеною кислотністю.

Реабілітаційне відділення:

  • Для тих що перенесли операцію на серці і судинах
  • Що перенесли інфаркт міокарда
  • Після операції на шлунку і видалення жовчного міхура
  • Що страждають на гіпертонічну хворобу
  • Для пацієнтів з хворобами апарату опори та руху
  • Для пацієнтів що потребують корекції (зниження) ваги

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»