Курорт Миргород
діагностика, лікування і профілактика захворювань органів травлення

Курорт «Миргород» знаходиться в місті Миргород в чистій природній зоні в центральній частині Україні на Полтавщині. Завдяки своєму розташуванню і рівнинній місцевості тут сприятливий, м'який, помірний клімат без різких температурних коливань і сильних вітрів. Миргородський курорт є справжнім джерелом здоров'я та місцем прекрасного відпочинку. Територія курорту розташована в парковій зоні площею 45 гектарів на берегах тихої і чистої річки Хорол під тінню сосен, верб і беріз.

Курорт «Миргород» - санаторно-курортний комплекс

Курорт «Миргород» - це єдиний санаторно-курортний комплекс, який вміщує чотири санаторії: «Миргород», «Полтава», «Хорол», «Березовий Гай», Лікувально-Діагностичний Центр і бальнеогрязелікарню, приймаючі щорічно на лікування та відпочинок більш 30 000 чоловік з усього Світу. Тут відпочиваючі отримують оздоровлення від цілого ряду захворювань. На території курорту знаходиться чудовий палац культури з різноманітною інфраструктурою розваг на першому поверсі, просторою бібліотекою, читальним залом і сучасним кіноконцертним залом на 1000 осіб - на другому.

У санаторіях курорту «Миргород» величезна увага приділяється підбору якісного лікувального дієтичного харчування і залежно від дієти денний раціон може розподілятися до шести прийомів на день. Це дає можливість гнучкого розподілу лікувальних процедур і лікування миргородської мінеральної для досягнення максимального терапевтичного ефекту. На території санаторного комплексу Миргород знаходиться автоматичний бювет дозованого розподілу миргородської мінеральної води різного ступеня підігріву, сучасний лікувально-діагностичний центр.

Всі санаторії курорту «Миргород» мають гастроентерологічний профіль.

Але разом з тим кожен з них має цілий ряд реабілітаційних відділень. Курорт «Миргород» є постійним учасником Конгресів Світової Федерації водолікування та кліматолікування, і на сьогоднішній день є одним з найбільших бальнеологічних курортів України, широку популярність якому принесли знаменита Миргородська мінеральна вода, справжня майстерність медичного та обслуговуючого персоналу. Створено умови для ефективного лікування та комфортного відпочинку на екологічно чистій території благословенної Миргородщини.

Все це здобуло собі високу оцінку і заслужене схвалення курорту "Миргород" серед побували на ньому громадян України, Росії, країн СНД, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Кіпру, Об'єднаних Арабських Еміратів, Руанди та інших. За весь час існування Миргородського курорту на ньому побувало понад 2000000 чоловік. Часто лікуються і відпочивають на Миргородському курорті відомі діячі літератури і мистецтва як Україна так Росії.
Повернутися назад

Замовлення путівок
в санаторний комплекс "Миргород"

Вам необхідно за 14 (влітку за 30) днів до того, як ви плануєте приїхати в санаторно-курортний комплекс на лікування та відпочинок, зателефонувати нам, або зробити замовлення через форму заявки на нашому сайті.

Після узгодження з нами всіх питань, пов'язаних з наявністю місць і точною датою вашого приїзду, вам буде відправлений рахунок-підтвердження бронювання. Рахунок буде виписаний на 6% або на 100% за вашим бажанням.

Рахунок на 100% вартості путівки.
Вам бронюється номер, ви сплачуєте повну вартість путівки, номер зберігається до узгодженої з вами дати. На ваше ім'я виписується путівка і відправляється за бажанням сканована копія. При 100% оплаті загальна вартість путівки вам вийде дешевше ніж при оплаті 6%.

Рахунок на 6% вартості путівки.
Вам бронюється номер, ви оплачуєте суму, зазначену в рахунку, номер зберігається до узгодженої з вами дати. По приїзду в санаторій ви оплачуєте решту суми яка також зазначена у рахунку. Підсумкова сума путівки виходить більше ніж при 100% оплаті.

Після оплати вам необхідно буде повідомити дату оплати та номер квітанцііудобним для Вас способом. За тиждень до приїзду зв'яжіться по одному з вказаних телефонів і підтвердіть свій приїзд.

ЗАМОВИТИ
ПУТІВКУ

До форми замовлення

Все права защищены, запрещено любое копирование без ссылки на этот ресурс                                                     2012 © Copyright «Курорты Миргорода»